iPhone-iPad’de Arkaplanda Nasıl YouTube Oynatılır?

Youtube iPhone

youtube arka plan
iPhone ve iPad cihazlarımızda Youtube’dan müzik dinlerken aynı zamanda internette gezinmek isteyebiliyoruz. Ancak maalesef şu an piyasada bulunan hiçbir akıllı telefon bunu yapmamıza müsaade etmiyor. Bunun asıl sebebi Youtube’un gerçek anlamda bir müzik uygulaması olmayışı, Youtube’un asıl işlevi ve amacı insanların video üretmesi ve bu videoları diğer insanlarla paylaşması. Bu sebepler göz önüne alındığında çokta haksız görünmüyor. Ancak bu engeli aşmanın çok basit bir yolu var. Sadece bir program indirerek Youtube’un ve akıllı cihazınızın size dayattığı tüm engelleri aşabilirsiniz. Şimdi o programı inceleyelim.

MX Tube

MxTube, Youtube üzerinden yapamadığımız birçok şeyi yapmamızı sağlayan çok işlevli bir program. MxTube tamamıyla Youtube alt yapısıyla çalışıyor, bu sebeple Youtube’da bulunan videoları bu program yoluyla da bulabiliyorsunuz.Uygulamayı arkaplana alsanız bile videolar oynamaya devam ediyor. Programın tek işlevi bu değil. MxTube adlı programı kullanarak Youtube’daki videoları indirebilir, bulunduğunuz konumu saniyeler içinde değiştirebilir ve video kalitesini istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Bunların yanında videoları döngüye alarak sürekli başa sarmasını sağlayabilirsiniz.

Yani MxTube size bilgisayar üzerinden yaptığınız her şeyi Apple cihazlarınızda da yapma imkanı sağlıyor. Uygulamanın en büyük avantajı tamamen ücretsiz olması. Uygulamayı indirdikten sonra hesap açmanız gerekecek bunun dışında herhangi bir işlem yok. Son olarak uygulama ücretsiz dağıtıldığından dolayı bazı reklamlar görebilirsiniz. Zaten bizim derdimiz uygulamayı arkaplanda çalıştırmak olduğu için reklamlar bizi etkilemeyecektir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir