BiM iPhone X Satılacak!

Bim iPhone X

PlayStation 4 başta getirdiği popüler ürünler ile teknoloji severlerin yanı sıra geçtiğimiz sene uygun fiyatlı iPhone 7 satışıyla Apple severlerin de aktüel kataloğunu takipte kalmasını sağlayan BİM, şaşırtıcı olmayan bir şekilde Apple’ın amiral gemisi iPhone X’i 9 Mart’ta stoklarına alacak. İşte bim iPhone X ürünü hakkında detaylar ve bim 9 mart iphone x satışı hakkında bilmeniz gerekenler!

Bim 9 Mart tarihinde aktüel ürünleri kapsamında alışılanı tekrarlayarak Apple’ın bu seneki amiral gemisi iPhone X satacak. iPhone X’in 64 GB’lık modelini Apple Türkiye garantisiyle beraber satacak olan BİM’de iPhone X stoklarla sınırlı olacak.

4.999 TL fiyatı olacak

64 GB’lık aynı kapasiteli ürün Apple’ın kendi sitesinde 6099 TL’lik fiyattan satılıyor. iPhone X, 9 Mart’ta BİM raflarında ise yalnızca 4999 TL fiyatıyla satılacak. Böylece Bim 1100 TL indirimle iPhone X satmış olacak.

Apple Türkiye Garantili olacak

Bim, iPhone 7 satışında ürünü 1 yıl Apple Türkiye garantili olarak satmıştı. Bu garantinin bitmesiyle beraber 1 senelik ithalatçı garantisi başlıyordu. Bu kez bir değişikliğe gidildi. Bim’in satacağı iPhone X Apple Store’daki ürünlerle aynı garanti kapsamında olacak. 24 ay Apple Türkiye garantisi olacak.

iPhone X özellikleri nelerdir?

Apple’ın 2017 senesinde lanse ettiği amiral gemisi iPhone X teknik özellikleri nelerdir? Çerçevesiz, sonsuz ekran tasarımının benimsendiği cihazda %82’ye yakın oldukça yüksek bir ekran/kasa oranı bulunuyor. 3 GB Ram’e sahip olan cihazın 64 ve 256 GB olmak üzere iki farklı depolama seçeneği bulunuyor. Arkada 12’şer megapiksellik 2 kamerası bulunan iPhone X’in ön kısmında 7 megapiksellik bir kamera yer alıyor.  Cihazın işlemci olarak yükünü ise A11 biyonik çip taşıyor.

bim iphone x, bim 9 mart iphone x

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir